HomeShowbiz

Përtoni të shkoni në palestër? Një këshillë nga Anxhela Peristeri si të humbni peshë

Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret më seksi të ekranit shqiptar. Së fundmi, bukuroshja ka qenë e ftuar në “E diell” ku dhe ka folur për humbjen në peshë. Ndonëse ajo e ka thënë shumë herë se si ka arritur që të humbasë 16 kile, ajo ka ndarë një sekret për të gjithë ata që përtojnë të shkojnë në palestër.

Cila është zgjidhja? Të kërcejnë muzikë latine. Në këtë formë Anxhela ia ka arritur të humbasë 16 kile duke kërcyer. Ajo me një gurë ka vrarë dy zogj: edhe është dobësuar, por edhe është kënaqur. Pra, ju tashmë e dini zgjidhjen, kërceni dhe do të humbisni peshë menjëherë.


TË NGJASHME