HomeLajmi i Fundit

Pëson arrest kardiak, humb jetën pushuesja në Vlorë

Sot në mëngjes një grua ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në Plazhin e Ri në Vlorë.

Dyshohet se gruaja rreth të moshës 70-vjeç, identiteti i së cilës nuk bëhet ende i ditur, ka pësuar arrest kardiak pasi është futur në det.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen plotë të saj.