HomeShowbiz

Pink flet rreth plakjes, thotë se nuk do përfshihet në ndërhyrje kirurgjike

Reperja e famshme amerikane, Pink, në mesin e shumë gjërave këtë herë ka folur rreth plakjes dhe ndërhyrjeve kirurgjike.

Në disa shkrime të publikuara në rrjetin social, Twitter, ylli 40-vjeçar flet në lidhje me ndryshimet që ajo po përjeton gjatë kësaj kohe.

“Letër për veten; E nderuar, ju po plakeni. Shikoj linjat. Sidomos kur buzëqeshni. Hunda juaj po bëhet më e madhe..Ju dukeni (dhe ndjeheni) të çuditshëm kur mësoheni me këtë realitet të ri. Por hunda juaj duket si fëmijët tuaj, dhe fytyra juaj rrudhet aty ku ju qeshni.Dhe po ju idiot… keni pirë duhan”, ka shkruar në njërin nga shkrimet dedikuar vetes Pink.

“Vazhdim i shënimit për vetvete: Çdo herë e një kohë që ju e konsideroni ndryshimin e fytyrës tuaj, dhe pastaj shikoni një shfaqje ku dëshironi të shihni se çfarë ndjen personi … dhe fytyra e tyre nuk lëviz. Nuk mund të fshehem pas tyre. Thjesht nuk mundem”, vazhdon ajo.

“Unë dua që fëmijët e mi të shohin se si dukem kur unë nevrikosem”, vazhdon postimin e saj Pink.

“Unë jam me fat sepse kurrë nuk varem nga dukja ime”, shkroi Pink. “Kam vendosur që talenti dhe individualiteti im janë shumë më të rëndësishme sesa fytyra ime”. 


TË NGJASHME