HomeShowbiz

Pjesëmarrëse e Sunny Hill Festival, këngëtarja me famë botërore vjen në Kosovë

Siç dihet në muajin gusht në Kosovë do të mbahet “Sunny Hills Festival”, që organizohet nga këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjin Lipa.

Dua gjatë këtyre javëve ka publikuar vazhdimisht video dhe ka zbuluar edhe pjesmarrsit e parë të festivalit.

Por pak minuta më parë Dua Lipa ka konfirmuar se këngëtarja tjetër që do i bashkohet festivalit “Sunny Hill” është artistja njohur Miley Cyrus. Ajo ka publikuar një video të aktores dhe këngëtares teksa ajo thotë:

“Unë do të shkoj në Kosovë me Mbretëreshën e Kosovës”.

https://www.instagram.com/p/BzXu7HXBDkm/

Tani ne jemi duke pritur për surprizat që ka rezervuar Miley Cyrus për në Kosovë.


TË NGJASHME