HomeShowbiz

Pjesëtar i ri në familjen e tyre, Orinda dhe Turi më të lumtur se kurrë

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ata u martuan në 2017-ën, duke kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare.

Së fundmi, çifti ka vendosur që familjes së tyre t’i shtohet dhe një pjesëtar i ri. Bëhet fjalë për një qen të vogël dhe duket se që tani ka filluar të hyjë në zemrën e tyre.

Turjani ka publikuar një foto në Instastory ku Orinda shfaqet e shtrirë në dysheme, duke luajtur me qenin. “Muhabete gocash”, ka shkruar ai.


TË NGJASHME