HomeLajmi i Fundit

Plagosen me thikë dy të rinj në Fushë- Krujë

Një sherr mes të rinjsh ka përfunduar me plagosjen me thikë të dy personave në Fushë- Krujë.

Mësohet se të plagosurit janë Serdar Tali, 30 vjeç dhe Ergert Gjoni, 28 vjeç, të cilët janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

K.S/GotaNews