HomeShowbiz

Plotë energji, kështu e nis ditën Arta Nitaj

Arta Nitaj është komentuar gjithmonë për format trupore, të cilat prej kohësh i ka në gjendje perfekte.

Por për t’i arritur këto rezultate, ajo kujdeset që vazhdimisht të prefkuentojë palestrat dhe ia ka dalë që të ketë fizikun e dëshiruar.

Mëngjesin e sotëm, ajo e nisi herët duke marrë rrugën menjëherë për në palestër, teksa ndau me ndjekësit një foto në InstaStory.

Në atë imazh, ajo shfaqet e veshur me veshje sportive, ndërsa në krah po mbante një çantë me të tjera veshje.

Arta dukej në top-formë, kurse më pastaj ndau video duke u ushtruar në palestër.

Image

TË NGJASHME