HomeShowbiz

‘Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh’, nxehet Klea Huta: Dalim tek për tek

Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dedikime për njëri-tjetrin. Së fundmi ka qenë Elgiti që ka postuar një foto ku shumë romantike ku shfaqet duke i puthur dorën Kleas.

“Oo të dua”, i komenton Klea dhe në komente ka nisur ‘debati’ mes saj dhe Rezart Veleshnjës. Aktori i ka shkrirë të gjithë së qeshuri duke i thënë Kleas të mos i shkruajë Elgitit. “Të pashë më ty t’i shkruash Elgtit tim do të të kap për flokësh more vesh, mora thuaj”, komenton Rezarti. Ndërsa Klea iu përgjigj: “S’më kishte rastisur të më dilnin kaq hapur ndonjëherë. Por meqë e kërkon me ngulm atëherë dalim edhe tek për tek se kam problem”.


TË NGJASHME