HomeShowbiz

‘Po ky…’, komenti i Veliajt në foton me Ajolën do ju shkrijë së qeshuri

Kryebashkiaku Veliaj ka komentuar në një foto ku ai vetë ka dalë bashkë me bashkëshorten Ajolën. Foton e ka postuar fotografi i tij Gent Onuzi, por ajo që bie në sy është komenti i kryebashkiakut.

“Shumë yll kjo goca, po ky i marumi kush o”, shkruan Veliaj duke komplimentuar partneren e tij dhe duke “sharë” kështu veten.


TË NGJASHME