HomeShowbiz

Po performonte në Alba Festival, reperes shqiptare i ndodh e papritura

Ditën e djeshme në Zvicër është mbajtur “Alba Festival”, që ka mbledhur në skenë disa nga këngëtarët më të famshëm dhe të pëlqyer shqiptar si Elvana Gjata, Ledri Vula, Rita Ora gjithashtu edhe reperja e njohur Rina Balaj.

Për performancën në këtë festival, Rina zgjodhi një veshje të kuqe e cila vinte në pah format e saj.

Reperja dha një performancë të shkëlqyer para një numri të madh të të pranishmëve mirëpo në një moment ndodhi një incident i pakëndshëm.

Teksa po këndonte e kërcente, reperja shqiptare u pengua në skenë dhe rrëzua, mirëpo Rina e mori menjëherë situatën nën kontroll dhe vijoi performancën.

https://www.instagram.com/p/BzWaKFmF1uY/

TË NGJASHME