HomeLajmi i Fundit

Pogradec, vdes nga i ftohti 53-vjeçari, kishte shkuar për të marrë ushqime

Një tjetër viktimë është shënuar nga i ftohtiPogradec.

Mësohet se një person ka humbur jetënfshatin Selcë e Sipërme. Viktima është Ajet Zikollari 53-vjeç.

Sipas banorëve të zonës, Zikollari kishte shkuar për të marrë ushqime për familjen me një gomar në Proptisht, por nuk ishte kthyer.

Familjarët dhe të afërmit e tij nisën kërkimet, pasi 53-vjeçari nuk ishte kthyer prej dy ditësh. Pasditen e djeshme ai është gjetur i ngrirëdëborë.