HomeSociale

Policia, FNSH, RENEA operacion blic në Elbasan

Ende nuk dihen detaje, por nga ora 03:00 e mëngjesit të së premtes, në qytetin e Elbasanit kanë zbarkuar forca të shumta policie.

Mësohet se në këtë operacion përveç forcave të shumta të policisë janë aktivizuat edhe njësitë speciale si RENEA dhe FNSH.

Kokusi i operacionit ka qenë kontrolli i banesave të fisit ‘Çapja’.

Nuk ka ende informacion për vijimin e operacionit, nëse ka të ndaluar apo materiale të sekuestruara.

Vijon…


TË NGJASHME