Kronikë Lajme

Policia kroate arreston tre shqiptarë, mësoni arsyen


Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë kroate pasi u kapën duke transportuar lëndë narkotike.

Arrestimi i tyre është bërë në hyrje të pikës së kalimit kufitare Karasovici, pas kontrolleve të kryerja ndaj një automjeti të drejtuar nga një 56 vjeçar shqiptar. Brenda tij ishin edhe dy shqiptarë të tjerë, përkatësisht 44 dhe 36 vjeç

Policët e Stacionit të Policisë Kufitare Gruda, në bashkëpunim me doganierët, gjetën 39,485 kg marihuanë. Droga ishte paketuar në 28 pako, dhe u gjet në pjesën e poshtme të automjetit.

Related posts

Basha dhe Kryemadhi një orë takim në selinë blu

Mila

Nëse nuk i keni këto 3 veshje në dollap, nuk mund të quheni ndjekës të modës!

Mila

Fox News host suspended for ‘sending unsolicited d*ck pics to colleagues’

admin
Na Kontaktoni!