HomeShowbiz

Post Malone do të lançojë verën e tij të re

Është sezoni për Rosé. Për ata prej nesh që nuk e pinë atë gjatë gjithë vitit, duket se këtë verë, ne do të kemi një verë krejt të re rozë për të pirë. Kjo vjen me mirësjellje nga i dashuri juaj i internetit, Post Malone.

Posti ynë i dashur është duke lëshuar një verë të tijën franceze të quajtur Maison Nr.9, një emër i frymëzuar nga letra e tij e preferuar nga letrat Tarot, Nënta e Shpatave. Ai e krijoi dhe e zhvilloi atë në partneritet me mikun dhe sipërmarrësin e tij James Morrissey, të Global Brand Equities dhe Dre London, menaxher muzike për një kohë të gjatë dhe Themeluesi i London Entertainment. Të tre biseduan në lidhje me të në një darkë në L.A. dhe më tej me sa duket ishin tashmë duke vizituar vreshtin në Provence disa ditë më vonë.

Ekipi ekzaminoi më shumë se 50 verëra para se të vinte me përzierjen që do të pini në diell shumë shpejt. Vera ka një ngjyrë të butë, të lehtë “Provencal rozë” dhe përmban aroma të “ananasit të pjekur, dardhë dhe luleshtrydhe [që] përmbushin sugjerime të ëmbëlsirave të ëmbla franceze dikur të pangjyrë.” Pra, ëmbëlsirë dhe shumë fruta të shijshme? Pranoj!

“Rosé është për raste kur ju doni të ndiheni pak luksozë,” tha Post në një njoftim për shtyp. “Është një kombinim i këndshëm dhe kam menduar për një kohë të bëj verën time. Ishte e shkëlqyeshme të punosh me Global Equities Global Brand sepse ata panë vizionin dhe ne u detyruam të bënim disa gjëra super-të lezetshme. Maison Nr.9 shkon mirë, dhe ju të gjithë do ta doni! “

Pjesa më e mirë është që ne nuk duhet të presim shumë kohë për ta pasur në duart tona: Do të jetë në dispozicion në internet dhe në dyqanet mbarëkombëtare në qershor në tre madhësi të ndryshme: 750 ml, 1.5 L, dhe 3 L, me pakicë të sugjeruar çmimet përkatësisht 21,99 $, 44,99 $ dhe 89,99 $. Ajo çka mbetet për tu bërë tani është të përgatisni tatuazhet për fytyrën, të merrni një gotë verë dhe bëhuni gati për tu argëtuar (në mënyrë klasike!) Si Posty.

G.T/GotaNews


TË NGJASHME