HomeShowbiz

Poza provokuese! Beatriks Ramosaj na lë pa fjalë

Këngëtarja e famshme, Beatrix Ramosaj e ka dëshmuar se është njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Me anë të imazheve të postuara në rrjete sociale, Ramosaj mban afër ndjekësit nga të cilët merr komente të ndryshme.

Në foton e fundit, Beatrix vjen tejet tërheqëse por që vëmendje të madhe mori gjoksi i saj shpërthyes. Ajo së fundmi solli një fotosesion të zjarrtë nga Parisi për çka bëri mediat rozë të shkruajnë për të.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj duket se ende nuk i ka përfunduar pushimet. Ajo është duke kaluar disa ditë të mira në Barcelonë të Spanjës, teksa ka shijuar motin e ngrohtë dhe klimën e detit në këtë vend. Ramosaj së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft provokuese teksa pozon me bikini të zeza.

Teksa ka vënë në pah linjat atraktive, bikini në anën e majtë të gjoksit të saj bëri që të zbulohet më shumë se ç’duhej nga gjoksi.

Related image

“Kur jeta është perfekte”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa duket e lumtur për luksin që po e shijon.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.

Image result for Beatrix Ramosaj me bikini

Megjithëse nuk ka sjell projekte muzikore kohëve të fundit, Beatrix vazhdon të jetë e përfolur në media për imazhet e tilla që ndan herë pas here me ndjekësit e saj.


TË NGJASHME