HomeShowbiz

Poza provokuese, nuk ndalet Baby G

Baby G ka ndarë me fansat një fotografi ku duket si gjithnjë provokuese.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona, të cilët ia theksonin të pasmet, ndërsa në pozën provokuese dukej në formë të mirë.

Madje këngëtarja është ulur për të treguar edhe me shumë të pasmet dhe kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet.

Madje disa prej tyre I kanë komentuar që është thyer në mes për këtë pozë por Baby G nuk e ka vrarë fare mendjen.

Kujtojmë se Baby G po punon drejt realizimit të këngëve të reja, të cilat shumë shpejt do të dalin në treg.


TË NGJASHME