HomeShowbiz

Pozon pa reçipeta, modelja e njohur i tregon të gjitha

Arbenita Ismajli erdhi shumë tërheqëse në imazhet e reja.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja nga fotosesioni që realizoi së fundi.

Modelja, kësaj radhe u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër dhe super të ngushtë, i cili ia theksonte format trupore asaj.

Në fustanin që e veshi pa reçipeta, ajo dukej shumë joshëse, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

View this post on Instagram

? @ohpolly #ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

? @ohpolly #ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on


TË NGJASHME