HomeShowbiz

Prej vitesh bashkë, dasmë në horizont për çiftin e njohur shqiptar

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Por, edhe pse çifti ka shumë vite bashkë, ata dashurinë e tyre nuk e kanë kurorëzuar në martesë, dhe fansat janë gjithmonë kuriozë të dinë nëse një ditë do të bëjnë një ceremoni martesore.

Së fundmi, Miriam ka folur për këtë çështje në emisionin ‘Soiree’. ‘Do të vijë edhe ajo ditë së shpejti. Mos u shqetëso’, i është përgjigjur këngëtarja pyetjes së gazetarit Eraldo rexho, duke zbuluar kështu se ata kanë nisur të planifikojnë dhe se ndoshta shumë shpejt do të kemi një dasmë.


TË NGJASHME