HomeShowbiz

Premiera e ‘Avengers: Endgame’ e gjithë vëmendja tek Miley dhe Liam

Mbrëmjen që shkoi u zhvillua premiera e të shumëpriturit ‘Avengers: Endgame’ dhe të ftuar ishin një pjesë e mirë e personazhve publikë të ‘Hollywood’. Sigurisht ndër çifet që ra në sy ishte edhe Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus. Ata u shfaqën të qeshur dhe shumë të lumtur, ndërsa pozat tipike të çmendura të Miley nuk munguan. Për dy bashkëshortët nuk ka asnjë moment të mërzitshëm dhe kjo duket shumë qartë në fotot e shkrepura nga paparacët, por jo vetëm. Kanë qenë edhe vetë Miley dhe Liam që kanë publikuar disa momente shumë speciale dhe qesharake. Për më shumë mjafton t’i hidhni një sy fotove! / https://gotanews.tv


TË NGJASHME