HomePolitikë

Presidenti Ilir Meta në Kalabri

Kreu i Shtetit e ka nisur ditën e punës sot në Kalabri, aty ku do të marrë pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, “këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar”, shkruan Presidenti Meta në një postim në FB, ku ka postuar edhe këtë foto që shihni më lart.

“Mirëmëngjes nga Kalabria, nga ky vend i mrekullueshëm, ku sot do të kem kënaqësinë të marr pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar. ????”


TË NGJASHME