HomeLajmi i Fundit

Presidenti Meta feston ditëlindjen në kohë koronavirusi, sa vjeç mbushi

Në një moment aspak të lehtë për vendin, për shkak të koronavirusit, presidenti Ilir Meta ka festuar 51 vjetorin mbrëmjen e djeshme.

Me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe fëmijët, Meta ka fikur qirinjtë e tortës në shtëpinë e tyre.

Foton e ka postuar në rrjetet sociale Kryemadhi, e cila shkruan:

“Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15 ?