HomePolitikë

Presidenti Meta feston në Sarajevë me …

Presidenti Ilir Meta, i pranishëm në Sarajevë në Samitin Rajonal për vendet e Ballkanit Perëndimor, ka kaluar edhe momente dëfrimi.

Meta ka postuar në “Facebook” një video, ku shihet teksa feston së bashku me tifozë të ekipit të njohur të Celtic.

Postimi i Metës:

Kur festa të rrëmben!?

Momente të jashtëzakonshme sot në Sarajevë me tifozët e Celtic FC?, para ndeshjes së turit të parë kualifikues të Champions League.

Nuk mungoi një shëndet për Rudi Vatën, yllin e Kombëtares sonë?? dhe të Celtic FC?.


TË NGJASHME