Aktualitet Lajme Politikë

Presidenti Meta: Ngjitja në Korab, motiv për të kaluar çdo pengesë

Kreu i shtetit, Meta ka postuar foto nga ngjitja për në malin e Korabit më i larti në vend dhe në Ballkan.

“Në majën më të lartë të maleve shqiptare, mbi Korab, aty ku duket sikur prek qiellin me dorë.

Ngjitja ishte sfidë jo e lehtë, por bukuritë dhe monumentet e rralla natyrore të këtij mali madhështor, të frymëzojnë dhe të japin energji të reja për të kaluar me sukses çdo pengesë!”, shkruan presidenti në Facebook.

Meta-Korabi23
Meta-Korabi
Meta-Korabi1
Meta-Korabi2
Meta-Korabi12

Related posts

Arrestohet hajduti që vidhte në autobuzin e unazës në Tiranë

admin

Përgjimi/ Imer Lala flet për blerjen e votave në fshatrat e Dibrës

Mila

Rrëzohet helikopteri, humb jetën miliardieri dhe 6 persona të tjerë

Mila
Na Kontaktoni!