HomePolitikë

Presidenti Meta uron “ndryshe” Shën Valentinin

Presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”

Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kanë pozuar të qeshur në një lëndinë.

meta+ mona

Kjo foto që shoqëron urimin e Presidentit Meta për të gjithë shqiptarët në festën e Shën Valentinin është realizuar vitin e kaluar në Prevallë.

M.H/ GotaNews


TË NGJASHME