HomePolitikë

Presidenti paralajmëron konferencë për mediat

meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të dalë në konferencë për mediat mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Nuk dihet për çfarë do të ketë komunikim por zëdhënësi i tij ka njoftuar në Facebook se në konferencën me mediat kreu i shtetit do të jetë i hapur për çdo pyetje.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta sot në ora 20:00 në konferencë shtypi. I hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për çdo përgjigje”.


TË NGJASHME