HomeLajme

Prezantuesi kapet me një grua lakuriq gjatë transmetimit dhe ajo nuk është e dashura e tij

E dashura tha se çifti ishte në një pushim 4-ditor, kur zonja Godiva doli në sfondin e shfaqjes televizive.

Një prezantues i lajmeve spanjolle po transmetonte nga shtëpia e tij kur një femër e zhveshur shëtiste në sfond dhe shikuesit ishin të shpejtë për të luajtur detektivin për të zbuluar që Lady Godiva nuk ishte e dashura e tij.

Alfonso Merlos po prezantonte emisionin Estado de Alarma drejtpërdrejt në YouTube këtë javë kur gazetari i tij i ri, Alexia Rivas, dha një pamje mjaft të lezetshme, duke lënë fansat të pyesin se çfarë ndodhi me partnerin e Merlos, garuesen e “Big Brother”, Marta López.

Transmetuesi 41-vjeçar tha se ai dhe Marta Lopez nuk ishin zyrtarisht së bashku kur ndodhi skena e papërshtatshme, sipas DailyMail.

Sipas López, çifti ishin akoma bashkë por thjesht patën një zënkë dhe pasi u karantinuan së bashku që nga 14 marsi, ata kaluan katër ditë larg, gjatë së cilës u zhvillua transmetimi i lezetshëm.

“Unë isha e nxehur me Alfonson për katër ditë. Ai nuk donte që unë të bëja diçka që prekte familjen time. Unë e bëra atë dhe ai u çmend. Ne argumentojmë”, tha Lopez për një portal.

Por diçka ende nuk kuptohet, kur Alexia Rivas pranoi se ajo ishte me Merlos për tre javë.

“Unë nuk isha në një lidhje, ai më tha që ishte single. Ne kemi qenë duke dalë me njëri-tjetrin prej tre javësh,” i tha ajo revistës Socialité.

Ndoshta edhe më skandaloze në ditën dhe epokën e sotme – Merlos dhe Rivas thyen rregullat e rrepta për distancimin shoqëror nga koronavirusi.

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME