HomeShowbiz

Princesha Charlotte feston 4-vjetorin e lindjes, zbulohen detaje nga festa

Princesha Charlotte do festojë ditëlindjen e 4-të dhe babai i saj ka zbuluar për ‘ITV News’ detajet për festimet. Ditën e djeshme, Princ Wiliam tregoi se organizimi do bëhet në pallat. Si fillim mëngjesi do të jetë festiv në shkollën ku studion e vogla, e cila do të shoqërohet nga Kate për t’u bashkuar me shokët dhe shoqet e klasës. “Do ketë shumë kërcim, këngë, gatime dhe vizatime”,-shprehet ai.

Ndërsa burime brenda pallatit shprehen se festimet e ditëlindjeve të anëtarëve mbretërorë, pra fëmijëve kanë gjithmonë festë me shkollën, një tortë madhështorë dhe ushqimet e preferuara të tyre


TË NGJASHME