HomeShowbiz

Pritjes i erdhi fundi! Meghan dhe Harry bëhen prindër për herë të parë

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë ditën e sotme prindër të një djali. Lajmin e kanë konfirmuar vetë çifti përmes një postimi në llogarinë e tyre në instagram.

Bebushi peshonte rreth 3 kilogramë e 200 gramë. Data se kur do të lindte Dukesha nuk ishte bërë me dije, por flitej që lindja mund të bëhej në fund të Prillit.

Princi Harry pritet të marrë dy javët e pushimit të atësisë që ai ka të drejtë ‘sepse është një baba modern’.


TË NGJASHME