HomeShowbiz

Pritjes i erdhi fundi! Sara Hoxha bëhet sërish nënë

Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë dhe i ka uruar mirëseardhjen në jetë djalit të saj të porsalindur. Sara ka lindur këtë të premte (11 tetor), djalin e saj të dytë të cilin prindërit e kanë quajtur Roman.

Ka qenë vetë Sara ajo që na ka njohur me lajmin e bukur se familja Liço-Hoxha tashmë kanë një pjesëtar të ri.

“Çmendurisht e dashuruar me Roman, i cili lindi dje më 11 tetor 2019. Më shpejt se ç’e prisnim e megjithatë është një lumturi që peshon 2.9 kilogramë”; ka shkruar Sara përbri një foto ku duket se bashku me Roman-in e porsalindur dhe London që tani është vëllai i madh.

kijt.jpeg

TË NGJASHME