HomeSociale

Pronari sherr me tre grabitësit e maskuar

Një burrë ka arritur të përleshet me grabitës me maska dhe madje edhe t’i largojë ata nga banesa. Nga pamjet, duket pronari i banesës teksa përleshet me tre grabitësit.

Ai arrin që t’i largojë që të gjithë. Pasi grabitësit ikën, pronari i banesës foli për mediat. Pronari deklaroi se ka bërë sherr me grabitësit, pasi në shtëpi kishte gruan e donte ta mbronte atë.

Pronari i shtëpisë u shpreh se sulmi ndaj grabitësve ishte instiktiv. Pamjet janë shpërndarë në rrjetet sociale.TË NGJASHME