HomeSociale

Protesta dhe acarimi i situatës, reagon Ilir Meta

Presidenti i vendit Ilir Meta në një reagim zyrtar ka kërkuar nga protestuesit të shmangin incidentet dhe provokimet.

Meta ka bërë thirrje për vetëpërmbajtje, ndërsa në këto momente situata duket se është tensionuar, ndërsa raportohet se ka mbetur i lënduar një efektiv policie si dhe një qytetarë.

Ndërkaq, raportohet se ka mbetur i lënduar një efektiv policie si dhe një qytetarë.


TË NGJASHME