HomeSociale

Protesta, digjet një makinë te Parlamenti, nuk lejojnë as zjarrfikësen

Një makinë ka marrë flakë në zonën pranë Parlamentit.

0744f369-4266-4473-ae51-7a82315018a0

Protestuesit i kanë vënë flakët automjetit të parkuar.

Prej më shumë se 1 orë e 30 minuta vazhdon përplasja mes protestuesve dhe policisë para Parlamentit.


TË NGJASHME