HomePolitikë

Protesta e opozitës/ Kryemadhi i bashkohet turmës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u është bashkuar protestuesve që ndodhen para parlamentit.

Kujtojmë se grumbullimi i protestuesve të opozitës përpara Kuvendit të Shqipërisë ka shënuar dhe incidente, teksa dhjetëra prej tyre janë përplasur me forcat policore te Pedonalja.


TË NGJASHME