HomeSociale

Protesta para parlamentit, bllokohen dy makina me shkopinj dhe kapsolla

Policia ka ndaluar në afërsi të gjykatës një furgon me shkopinj dhe kapsolla pa dokumentacionin e duhur.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga policia.

Ndërkohë që gjithashtu është bllokuar edhe një tjetër makinë me shkopinj, pankarta dhe kapsolla pranë drejtorisë së policisë së Tiranës, por edhe një qese me kapsolla pranë ish-selisë së Partisë Demokratike.


TË NGJASHME