HomeSociale

Protestë në Laç kundër votimeve të së dielës

Opozita e bashkuar në qytetin e Laçit është mbledhur në sheshin para pallatit të kulturës në një manifestim, për të protestuar votimet që do mbahen më 30 qershor.

Sipas tyre, Kurbinasit do jenë të bashkuar “duke i thënë JO votimeve një partiake”.

Me pankarta gjigande dhe me thirrje “Rama ik”, mbështetësit e opozitës janë shprehur kundër zgjedhjeve të dielën.


TË NGJASHME