HomeLajme

Protestuesit dhunojnë të riun, dyshohet si i infiltruar

Ka vijuar të shoqërohet me tensione dhe përplasje protesta e sotme që po mban opozita para parlamentit. Disa protestues janë përplasur me njëri tjetrin ndërkohë që njëri prej tyre është goditur me grusht.

Partia Demokratike thotë se personi i cili u godit me grusht dhe u dëbua nga protesta është një agjent i infiltuar që ka dashur të përçajë protestuesit. Ndërkohë identiteti i personit të dhunuar nuk është bërë i ditur.


TË NGJASHME