HomePolitikë

Protestuesit rrethojnë Kryesinë e Kuvendit, kush janë deputetët që hynë në godinë

Tashmë protesta e opozitës është drejtuar tek Kryesia e Kuvendit, ku lideri demokrat ka bërë thirrje për qetësi.

ambientet e brendshme të Kryesisë për të lënë mandatet e deputetëve janë paraqitur Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, të cilët janë shoqëruar dhe nga Gazmend Bardhi.

Më herët kryeministri Edi Rama u largua me shpejtësi nga Kryesia e Kuvendit, ku kishte zhvilluar më herët një takim me Gramoz Ruçin në zyrën e tij.

 


TË NGJASHME