HomeShowbiz

Provokuese nga Spanja, Oriola ‘ngacmon’ fantazinë e fansave

Ajo është një ndër modelet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Bëhet fjalë për Oriola Marashi, e cila së fundmi i ka “tërbuar” ndjekësit e saj me disa poza shumë të nxehta.

Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe në rrjetet sociale.

Portimet e nxehta njëra pas tjetrës nxisin gjithnjë komente të shumta nga të gjitha llojet.

Së fundmi modelja pozon me minibikini të kuqe mbi një jaht në detin e mrekullueshëm të Spanjës.

Oriola duket mjaft seksi dhe tërheqëse dhe padyshim ka nxitur sërisht fansat për komente nga më të çuditshmet.

ORIOLA 1
ORIOLA
ORIOLA 2

TË NGJASHME