HomeShowbiz

Pse u nervozua Enca nga risia e Instagramit?!


Enca Haxhia është një këngëtare që muzika e së cilës pëlqehet nga publiku, por paraqitja e saj ‘e nxehtë’ publike është gjithnjë në fokus të publikut dhe mediave rozë.

Enca është nervozuar me risinë që solli Instagram.

Enca Haxhia përmes një postimi në InstaStory, ka folur për ndryshimin e ri në Instagram.

Risia e fundit e këtij rrjeti social është largimi i opsionit “following activity”, ku çdonjëri mund të shikonte se çfarë dikush në Instagram.

Image

“Çfarë dreq, kan hequr opsionin “following activity” ne Insta. Nuk pergjojm dot asnje tani. P.s. Kjo do kete qene ideja e ndonje mashkulli!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Jealous”, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.


TË NGJASHME