HomeE Jona

Publikohen fotot e Borës si velinë kur ishte 17 vjeç (Foto)

Bora Zemani moderatorja bukuroshe që po shkëlqen në ekran çdo ditë e më shumë dhe që së fundmi festoi 30-vjetorin nuk ka qenë kështu siç është tani në pamjen e jashtme.

Fotot para dhe pas ndërhyrjeve të moderatores janë virale, megjithatë ajo e ka mohuar këtë fakt gjithmonë.

Daljen e saj të parë publike në media, Bora e ka patur në një emision investigativ kur ishte vetëm 17-vjeçe. Asokohe ajo ishte në rolin e një veline e cila e kishte qejf botën e televizionit dhe që kishte shumë qejf të ishte në ekran.


TË NGJASHME