HomeShowbiz

Publikohen fotot e para, Fjoralba Ponari “kapet mat“ me të dashurin

Fjoralba Ponari është padyshim një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ndonëse është treguar shumë e kujdesshme për jetën e saj private, Fjoralba ka pranuar se është në një lidhje dashurie tashmë prej disa vitesh.

InLife ka publikuar disa foto të saj, e cila shihet në një qendër në Tiranë e fokusuar tek telefoni, ndërsa partneri është duke ndjekur veprimet e saj. Ndonëse jo shumë i qartë imazhi, partneri i Fjoralbës duket që plotëson gjysmën tjetër të moderatores dhe të dy bashkë krijojnë një çift simpatik.

Të dhëna të tjera për personin që i ka rrëmbyer zemrën Fjorit nuk dimë, por kur të flasë Fjoralba, të gjithë do të jenë sy e veshë nga kureshtja.


TË NGJASHME