HomeShowbiz

Publikohen pamjet, brenda shtëpisë luksoze të Ledri Vulës

Ledri Vula është një ndër reperat më të suksesshëm dhe të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj.

Këngëtari u bë me shtëpi pak kohë më parë. Edhe pamjet e para të vilës u bënë publike në nëntor 2018.

Ledri kishte bërë një investim me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.

Kamera e programit “My Living” përcjell pamjet e shtëpisë ku reperi jeton me familjen e tij.

Xheraldina, e ëma e Ledrit shoqëroi kamerën në ambientet e ndryshme të shtëpisë, me arredimin e së cilës është marrë vetë ajo.

6-1-1.jpg
23.jpg
22-1-1.jpg
18-2.jpg
17-1.jpg

TË NGJASHME