HomeShowbiz

Publikohet fotoja, ja si dukej Arbenita vite më parë

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është kthyer në kohë dhe ka hapur arkivat.

Me ndjekësit në Instagram ka vendosur ta ndaj një foto të realizuar vite më parë të cilën fansat nuk e kishin parë më herët.

Fotografia është e realizuar para pasqyrës me ngjyra bardh e zi dhe Arbenita nuk është se duket shumë ndryshe nga sot.

Ajo është e dashura e Feros dhe dyshja po kalojnë mjaft mirë së bashku. Shpesh publikojnë imazhe romantike pranë njëri-tjetrit dhe të dy janë shumë të hapur para publikut.


TË NGJASHME