HomeShowbiz

Publikohet më në fund dueti i motrave Istrefi

Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i motrave Istrefi. Era dhe Nora kishin paralajmëruar se po punonin për të sjellë një klip së bashku, dhe fansat e tyre mezi po e prisnin.

Ashtu siç na kishin paralajmëruar, motrat dhurojnë skena të nxehta në klip, ndërsa kërcejnë nën ritmet e një muzike tepër ritmike.

Klipi i titulluar “Nuk e di”, përmban disa skena të ndryshme, por më të veçantat janë ato kur motrat Istrefi shfaqen bashkë.


TË NGJASHME