HomeShowbiz

Publikohet videoja/ Atdheu argëtohet në pishina, por nuk është as Sindi as Melisa

Ai është një nga meshkujt më të përfolur të emisionit ‘Përputhen’ dhe bëhet fjalë pikërisht për Atdhe Xheravina.

Atdheu gjatë emisionit ka deklaruar se në program ndodhet vetëm për dy vajza, Sindin dhe Melisën.

Mirëpo, ‘Prive.al’ ka siguruar një video ku Atdheu shfaqet në pishina të mbyllura nën shoqërinë e një vajze duke u argëtuar jashtë programit. 

Nuk dihet se kush është kjo vajzë, por është e qartë se ajo nuk është asnjë nga vajzat e ‘Pëputhen’.


TË NGJASHME