HomeSport

Qëlloi arbitrin dhe u arratis nga dritarja e banjos, dorëzohet lojtari i Mirditës

Të mërkurën është anulluar ndeshja e futbollit ndërmjet Cërrikut dhe Mirditës, kjo për shkak se lojtari i Mirditës goditi arbitrin Klajdi Qendraj.

Lojtari Marku ka vrapuar menjëherë drejt dhomave të zhveshjes duke u arratisur nga dritarja e banjos.

Grupi hetimor e ka marrë në pyetje, po ashtu si pjesën tjetër të ekipit të Mirditës lidhur me incidentin në fushë.


TË NGJASHME