Lajme Lajmi i Fundit

Ra në kontakt me energjinë elektrike, plagoset rëndë 30-vjeçari

Një 30-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Tiranë teksa po rregullonte rrjetin e internetit në një shtyllë tensioni. Sipas policisë, ai ka rënë nga lartësia dhe ka marrë dëmtime të rënda.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 16:00 në rrugën “Demokracia” shtetasi V. N rreth 30 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar rrjetin e internetit në një shtyllë tensioni, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegje.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë mjeksore të specializuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Stop shisha-ve nëpër lokale, Manastirliu paralajmëron masa të forta

Xhensila Gotanews

Zyrat noteriale, firmat e vulat vihen nga asistentët

Klaudia gotanews

Xhafaj: Ja pse po largohen infermierët

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!