HomePolitikë

Rama drejt Fierit: Po vij, kam habere të mira për ju!

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në twitter ka njoftuar se po shkon drejt Fierit dhe se për më tepër ka një lajm të mirë.

Ndërkohë që bëhet me dije se do të bëhet edhe hapja e bypass-it të Fierit.

Kryeministri Rama në Twitter:

FIERI po vij jam aty ku jeni FIERI se kam habere të mira për ju, plasi filxhani erdhi 30QERSHORI, më prisni tek Turizmi në 20.00??


TË NGJASHME