HomeSociale

Rama, homazhe në bulevard me familjarët e viktimave të 21 Janarit

Kryeministri Edi Rama, ashtu si çdo përvjetor, vendosi kurora me lule në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, atje ku u vranë 4 protestues në 21 janar 2011.

Pak pas orës 11:00, kreu i qeverisë doli nga Kryeministria dhe i shoqëruar nga të afërmit e 4 viktimave dhe përfaqësues të tjerë të Partisë Socialiste vendosi kurora me lule në Bulevard.


TË NGJASHME