HomePolitikë

Rama mbledh koordinatorët në Velipojë

Edi-Rama

Kryeministri Edi Rama mbledh sot Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut.

Kryeministri ndodhet në Velipojë, në mbledhjen në të cilën merr pjesë edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, që është njëherësh edhe koordinator politik i PS për qarkun Lezhës.

Në mbledhje marrin pjesë edhe kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu dhe deputetët Paulin Sterkaj, Luan Harusha dhe Tom Doshi.


TË NGJASHME